Kamienica Verbatim

Verbatim, kamienica, Wrocław, ludzie i sztuka czyli Projekt Teatralny Kamienica Verbatim

Kamienica Verbatim to wrocławski projekt teatralny realizowany metodą interdyscyplinarną przez zespół ludzi związanych z teatrem, muzyką, tańcem i multimediami. Wspólnie działamy tak, by nasze pasje połączyć w słusznych rozmiarów budowlę, której wnętrze charakteryzować się będzie różnorodnością wziętą z życia. Każdy lokal naszej kamienicy przedstawiać będzie inne spojrzenie na świat i podejście do życia będące konsekwencją wyjątkowych przeżyć mieszkańców Wrocławia. Tworzenie scenariusza spektaklu opiera się na metodzie verbatim. Dzięki temu fundamentem kamienicy staną się prawdziwe historie osadzone w jej licznych lokalach i przestrzennych wnętrzach.
kamienica

“Dorośli w świecie połączonym z wszelakich dziedzin kultury i sztuki“ tworzy Zespół Kamienicy Verbatim i to właśnie z niego kolejne piętra będą czerpały inspiracje. W pomieszczeniach pierwszgo piętra zamieszakają bohaterowie spektaklu, którego scenariusz opraty jest na już zebranych przez nasz zespół nagraniach prawdziwych historii. Na scenie pojwi się także zespół muzyczny grający na żywo oraz wokaliści i wokalistki. Tłem dla spektaklu będzie również m in. pokaz multimedialny.
Piętro I

„Młodzi w świecie połączonym z wszelkich dziedzin kultury i sztuki“ zamieszkacie Wy. Oddajemy Wam całą przestrzeń na własność. Wnętrza wypełnicie samodzielnie swoją twórczością i pomysłami - projekt kierowany do licealistów. Działania będą koordynowane przez zespół Kamienicy Verbatim.
Piętro II

„Różni ludzie w świecie łączonym z wszelakich dziedzin kultury i sztuki“
To warsztaty - formuła otwarta. Zespół Kamienicy Verbatim przeprowadzi warsztaty dla
wszystkich zainteresowanych osób z ciekawymi prowadzącymi.
Piętro III


Zainteresowała Cię nasza oferta?
 
Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!
 

Kontakt z nami

  • LogoArtis
  • ul. Żegiestowska 13e/2
    50-542 Wrocław
    Osiedle Nowy Gaj
    (obok Fitness Academy Jupiter)
  • 664 391 838

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettra!

Opinie o nas

"Jest miła. Ma buty takie, co chodzi po żłobku. Uczy jak ruszać językiem i już nic. Lubię ją za to, że mi mówi, jak buzią ruszać."

 

Zobacz opinie