Zespół LogoArtis


   

natalia dul

Z wykształcenia jestem logopedą, aktorką, dziennikarką. Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Zawodowo pracuję łącząc logopedię z aktorstwem. To dzięki mojemu wykształceniu, doświadczeniu i pasji oferuję najwyższą jakość usług. Od 2011 r. jestem właścicielem LogoAris. W gabinecie logopedycznym prowadzę zajęcia logopedyczne dla: klientów indywidualnych m.in. dzieci i osób dorosłych, kandydatów przygotowujących się do egzaminów na Wydział Aktorski, aktorów, studentów dziennikarstwa i dziennikarzy, osób zawodowo pracujących głosem . Specjalizuję się w terapii logopedycznej dla dzieci i dorosłych, logopedii artystycznej i medialnej, terapii logopedycznej dla osób zawodowo pracujących głosem i osób zamierzających w przyszłości wykorzystywać głos jako narzędzie pracy. 

W Studio LogoArtis współtworzę projekty teatralne, warsztaty aktorskie i filmowe dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia dla kandydatów przygotowujących się do egzaminów na Wydział Aktorski.

Ponadto z moich usług korzystają przedszkola i szkoły, placówki medyczne, firmy, domy kultury oraz instytucje kultury. Dotychczas współpracowałam z przychodnią Polskie Centrum Zdrowie, w której prowadziłam terapię logopedyczną dla dzieci i dorosłych w ramach NFZ. Z wieloma przedszkolami i szkołami, w których prowadziłam indywidualne i grupowe zajęcia logopedyczne, oraz warsztaty logopedyczne dla dzieci i rodziców m.in.: International Playschool I, International Playschool II,International Primary School, Małe Wielkie Skarby, Lawendowe Skrzaty, Słoneczne Przedszkole, Tuptusie, Klub Malucha Serduszkowo, Akademia Wyobraźni, Szkoła Podstawowa Nr 71 we Wrocławiu. Jestem współtwórcą projektu logopedyczno-teatralnego "Czekoladowa Wróżka". Warsztaty odbyły sie w ponad 40 przedszkolach we Wrocławiu. Współpracowałam z firmą Mały Artysta jako instruktor zajęć teatralnych dla dzieci, a następnie pełniąc stanowisko koordynatora zajęć artystycznych. Prowadziłam warsztaty teatralne we Klubie Formaty oraz warsztaty filmowe w Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA. Współpracowałam z Centrum Integracji Społecznej prowadząc szkolenia Kuźnia Kreatywności, których celem było identyfikacja i rozwój obszarów twórczych uczestników projektu "Centrum Aktywnych" w sferze teatru.

Grałam w spektaklach i teledyskach. Brałam udział w projektach teatralnych i warsztatach aktorskich. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach, kursach logopedycznych i aktorskich. Jako jedna z nielicznych logopedów we Wrocławiu posiadam wykształcenie i doświadczenie zawodowe umożliwiające specjalizowanie się w zakresie logopedii artystycznej. Praktykowałam także w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu na zajęciach z wymowy. Wielokrotnie byłam wyróżniana za podejście do małych pacjentów i prowadzenie kreatywnych zajęć. 

Inspiracją w mojej pracy są następujące słowa:

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż."
Janusz Korczak

Po wieloletniej karierze artystycznej i reyserskiej nareszcie zdałem sobie gruntownie sprawz tego, e kady artysta musi posiadadoskonałą dykcj, wymowę̨, e musi wyczuwanie tylko zdanie, wyraz, lecz równiekadzgłoskę̨, kadjej głoskę̨. I tak to jujest, e im prostsza jest prawda, tym wicej czasu, aby jposiąść́."
Konstantin Siergiejewicz Stanisławski.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
 
Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!
 

Kontakt z nami

  • LogoArtis
  • ul. Żegiestowska 13e/2
    50-542 Wrocław
    Osiedle Nowy Gaj
    (obok Fitness Academy Jupiter)
  • 664 391 838

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettra!

Opinie o nas

"Jest miła. Ma buty takie, co chodzi po żłobku. Uczy jak ruszać językiem i już nic. Lubię ją za to, że mi mówi, jak buzią ruszać."

 

Zobacz opinie