Natalia Dul zdjecie

Natalia Dul

Z wykształcenia logopeda, dziennikarka, aktorka. Posiada uprawnienia pedagogiczne. Praktykowała w Akademii  Sztuk Teatralnych w Krakowie filia we Wrocławiu na zajęciach z prawidłowej wymowy dla studentów aktorstwa. Zawodowo: właściciel gabinetu i Studio Aktorstwa LogoArtis we Wrocławiu, logopeda dla dzieci i dorosłych, trener emisji głosu, logopeda medialny i artystyczny, specjalistka z zakresu logopedii w biznesie, trener oddechu. Autorka artykułów logopedycznych i parentingowych. Współautorka książki logopedyczno-teatralnej dla dzieci "SzySzolandia" i pierwszej w Polsce pacynki logopedycznej z ruchomym językiem. Producent pomocy edukacyjnych dla dzieci i specjalistów. Współautorka Programu Profilaktyki Oddechu "Złap oddech w betonie". Prowadzi zajęcia indywidualne, warsztaty i szkolenia. Współpracuje z placówkami oświaty, instytucjami medycznymi, firmami i korporacjami. Stworzyła i koordynowała liczne projekty logopedyczne, teatralne i logopedyczno-teatralne dla dzieci i dorosłych.W terapii kładzie nacisk na holistyczne i interdyscyplinarne spojrzenie poparte doświadczeniem i wykształceniem. 

 

 Kasia Miałkowska

Katarzyna Miałkowska

Z wykształcenia logopeda, aktorka i pedagog. Zawodowo: właściciel firmy FoxEdu, logopeda dla dzieci i dorosłych, trener emisji głosu, logopeda artystyczny i medialny, specjalistka z zakresu logopedii w biznesie, instruktor zajęć teatralnych, wykładowca akademicki, specjalistka z zakresu logopedii w biznesie, trener oddechu. Autorka słuchowisk dla dzieci i licznych projektów teatralnych. Współautorka książki logopgedyczno-teatralnej dla dzieci "SzySzolandia" i pierwszej w Polsce pacynki logopedycznej z ruchomym językiem. Producent pomocy edukacyjnych dla dzieci i specjalistów. Współautorka Programu Profilaktyki Oddechu "Złap oddech w betonie". W LogoArtis prowadzi zajęcia logopedyczne dla dzieci i dorosłych, warsztaty i szkolenia.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
 
Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!
 

Kontakt z nami

  • LogoArtis
  • ul. Żegiestowska 13e/2
    50-542 Wrocław
    Osiedle Nowy Gaj
    (obok Fitness Academy Jupiter)
  • 664 391 838

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettra!

Opinie o nas

"Jest miła. Ma buty takie, co chodzi po żłobku. Uczy jak ruszać językiem i już nic. Lubię ją za to, że mi mówi, jak buzią ruszać."

 

Zobacz opinie