nasza-misjaNasza misja to świadczenie usług z zakresu opanowania sztuki mówienia u dzieci i dorosłych. Prowadzimy zajęcia w  nowoczesnym gabinecie dostosowany do potrzeb dzieci i dorosłych. Wyposażonym w liczne pomoce edukacyjne, narzędzia diagnostyczne i logopedyczne. Działamy od 2011 r. Nasza praktyka ma charakter interdyscyplinarny poparty wykształceniem i doświadczeniem.

Specjalizujemy sięw: diagnozie i terapii logopedycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wczesnej interwencji logopedycznej, emisji głosu, logopedii artystycznej, medialnej, w biznesie, przygotowaniu do szkół aktorskich z zakresu prawidłowej wymowy, projektach interdyscyplinarnych łączących działania logopedyczne i teatralne. Nasz zespół jest autorem pierwszej pacynki logopedycznej z ruchomym językiem i książki dla dzieci "SzySzolandia", która łączączy działania logopedyczne i teatralne w celu opanowania prawidłowej wymowy głoski SZ. 

Oferujemy zajęcia indywidualne w gabinecie, wizyty domowe, warsztaty i szkolenia. 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
 
Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!
 

Kontakt z nami

  • LogoArtis
  • ul. Żegiestowska 13e/2
    50-542 Wrocław
    Osiedle Nowy Gaj
    (obok Fitness Academy Jupiter)
  • 664 391 838

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettra!

Opinie o nas

"Jest miła. Ma buty takie, co chodzi po żłobku. Uczy jak ruszać językiem i już nic. Lubię ją za to, że mi mówi, jak buzią ruszać."

 

Zobacz opinie